POPIERAJĄ MNIE

08_orychPaweł Pniewski ma prawdziwą duszę społecznika. Nie ma dnia, bym nie odebrał od niego telefonu albo dostał maila z propozycjami nowych działań. Paweł, po prostu kipi kreatywnością, co udowodnił zarówno jako radny przygotowując chociażby nowe inicjatywy dla mareckiej młodzieży, pracownik urzędu oraz jako członek lokalnych stowarzyszeń.  Jego pomoc przy organizacji miejskich imprez jest nieoceniona. Jego ogromny wkład w akcję „TAK dla obwodnicy Marek” bez wątpienia przyczynił się do przyspieszenia realizacji tej wyczekiwanej od lat inwestycji.

Jacek Orych
były prezes i założyciel stowarzyszenia Grupa Marki 2020,

radny miasta Marki w latach 2006-2014,
Burmistrz Miasta Marki


DSCN1021 (2)

Popieram kandydaturę Pana Pawła Pniewskiego w wyborach do Rady Miasta Marki. Z Panem Pawłem od kilku lat współpracuję przy organizacji uroczystości patriotycznych w Markach, które zawsze stoją na wysokim poziomie. Jako mareccy kombatanci zawsze możemy liczyć na jego pomoc.

por. Leopold Kielak
honorowy obywatel miasta Marki
Przewodniczący Koła Związku Kombatantów RP
i Byłych Więźniów Politycznych

w Markach


pietrucha1

Paweł w poprzedniej kadencji dał się poznać jako aktywny i skuteczny radny. Jego merytoryczne przygotowanie podczas sesji rady nie raz wprawiało w zakłopotanie burmistrza i pozostałych radnych. Ponadto, przygotował największą liczbę projektów uchwał  spośród wszystkich radnych. Zawsze nieustępliwie dążył do realizacji zamierzonych celów nie zważając na pojawiające się przeszkody. Takich radnych nam potrzeba w Markach

Dariusz Pietrucha
radny miasta Marki w latach 2010-2017,
zastępca Burmistrza Miasta Marki


Henia KruszewskaPopieram Pawła Pniewskiego, bo wiem że potrzeby mieszkańców przedkłada ponad własny interes. Jest typem społecznika, zaangażowanym w lokalne sprawy Marek, włącza się aktywnie m.in. w wydarzenia kulturalne i te o charakterze patriotycznym,  koordynuje pomoc rodzinie Polaków sprowadzonych do Marek z Kazachstanu. Charakteryzuje go skromność, na sukces, który postrzega jako rozwój miasta i zadowolenie mieszkańca, pracuje po cichu. Jako doświadczony urzędnik, zna zasady funkcjonowania samorządu, jego atutem jest  także znajomość procesów legislacyjnych. Z pewnością jest merytorycznie przygotowany do reprezentowania interesów mieszkańców  w Radzie Miasta Marki.

Henryka Kruszewska
mieszkanka ulicy Rejtana,
wiceprezes Koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Markach,
współzałożycielka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Markach


artur rogiński Pawła opisać w trzech zdaniach jest naprawdę trudno, bo wiele robi… Kiedy jest jakiś problem i potrzeba coś załatwić wśród społeczników często pada zdanie: „Zadzwoń do Pawła on Ci pomoże”. I to jest prawda! Te słowa bardzo dobrze opisują go jako człowieka. Zawsze pomocny, zawsze chętny, zawsze obecny. Praktycznie każda marecka impreza lub wydarzenie ma jego wkład – bezpośredni lub pośredni. Części z nich jest głównym koordynatorem. Od lat angażuje się w sprawy Marek i zna problemy mieszkańców. Jest też merytorycznie przygotowanym i sprawnym samorządowcem. Był radnym, w poprzedniej kadencji podczas której przygotował wiele uchwał by poprawić jakość życia mieszkańców. Postawcie na młodość i profesjonalizm. Paweł będzie świetnym radnym!

Artur Rogiński
mieszkaniec ulicy Lisiej, społecznik, wieloletni członek Rady Rodziców
Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Stefana Roweckiego-Grota


malgosia waszewskaDlaczego warto zagłosować na Pawła?
Cóż? … Paweł jest człowiekiem czynu i działania … żyje i ułatwia życie innym. Odkąd go znam zamienia słowa w czyn… Zainicjował  wiele projektów, dzięki którym Marki pozyskały znaczne fundusze na rozwój.  Posiada praktyczną wiedzę  i umiejętności  niezbędne w administracji samorządowej.

Jestem przekonana, że komu jak komu ale Pawłowi wcale nie jest potrzebna taka kampania. Dlaczego? Bo według mnie ważne jest to, co człowiek wnosi swoim życiem przez to KIM JEST i JAK ŻYJE. 😊 Paweł kieruje się w życiu wartościami, darze Go ZAUFANIEM,  a to WYSTARCZY.

Małgorzata Waszewska
społecznik, przedsiębiorca,
nagrodzona tytułem „Kobieta z Marką 2017” w kategorii przedsiębiorczość


trybik2Pan Paweł Pniewski zawsze dobrze doradzi i pomoże. Potrafi załatwić najtrudniejsze sprawy i przyśpieszyć ich załatwienie. Pan Paweł jest zainteresowany tym, co się dzieje w Markach i dużo robi dla poprawy bezpieczeństwa. Jako Prezes Klubu Rowerowego Trybik wielokrotnie spotykałem go na naszych rajdach i imprezach, które zawsze wspierał. Chętnie włącza się również w inicjatywy sprzyjające promowaniu bezpieczeństwa na naszych drogach.

Paweł Paczek
prezes Klubu Rowerowego „Trybik”


bartek paciorek

Znam Pawła od wielu lat. Poznaliśmy się w służbie liturgicznej. Młody i pełny energii. Od zawsze dawał się poznać jako osoba zaangażowana i w pełni oddana sprawie. Zawsze chętny do pomocy. Zawsze można na niego liczyć. Aktywny społecznie, wiele razy pokazywał jak bardzo zależy mu na bezpieczeństwie i rozwoju naszego miasta. Zna problemy mieszkańców i naszego okręgu. Jestem pewien że Paweł jest osobą godną zaufania i wiem, że głos na niego oddany na pewno będzie owocny dla naszego miasta.

Bartłomiej Paciorek
mieszkaniec ulicy Bandurskiego,
wieloletni członek służby liturgicznej
parafii św. Izydora


WILNO LUCY I SPÓŁKA

Nasz język ojczysty pełni funkcję nośnika tożsamości narodowej dla Polaków, zamieszkałych poza granicami kraju. Pozwala na znalezienie się w kręgu kultury polskiej. Każda wspólnota językowa jest tworzona przez wspólny obraz świata, zawarty w ojczystej kulturze.

Serdecznie dziękujemy za szerzenie polskości na Litwie, za zaangażowanie w corocznych wymianach młodzieży polsko-litewskiej trwającej już od 6 lat, za pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego dla urzeczywistnienia wymiany młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego i Zespołu Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w Markach oraz Gimnazjum im. Władysława Syrokomli w Wilnie. Ten długotrwały projekt umożliwia utrzymywanie stałego kontaktu z macierzą nie tylko poprzez kulturę i naukę języka, ale również przez kontakty z rówieśnikami w Polsce i na Litwie.
Życzymy moc satysfakcji z działań podejmowanych dla dobra innych.

Koordynatorzy projektu
Wiktor Łowczyk, Łucja Minowicz, Wiesława Gawerska-Żwirblis

Nauczyciele Gimnazjum im. Władysława Syrokomli w Wilnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s