Nowa kadencja, nowe wyzwania

W poniedziałek podczas pierwszej sesji Koleżanki i Koledzy Radni powierzyli mi funkcję przewodniczącego Rady Miasta Marki. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Bardzo cieszy mnie fakt, że na moją kandydaturę swoje głosy oddali nie tylko radni z mojego klubu, ale również z pozostałych środowisk zasiadających w radzie miasta. To bardzo dobra zapowiedź współpracy ponad podziałami dla dobra naszego miasta. Bardzo dziękuję za każdy oddany na mnie głos.

Obiecuję nie zmarnować pokładanego we mnie zaufania. Wierzę, że rozpoczynająca kadencja upłynie pod znakiem merytorycznych dyskusji, sprawnego działania rady miasta i realizacji wielu potrzebnych inicjatyw, bo wciąż jest jeszcze wiele do zrobienia w naszym mieście.

Tak jak zapowiadałem podczas kampanii, chciałbym być jak najbliżej mieszkańców, dlatego swoje dyżury radnego od grudnia będę pełnił wieczorami oraz w soboty w CAF3 lub w mareckich szkołach, by mieszkańcy mogli z nich skorzystać bez konieczności zwalniania się z pracy.

Nowo wybranym Radnym Miasto Marki oraz Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki życzę owocnych pięciu lat i samych słusznych decyzji.

pierwsza sesja male

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: