Wręczenie nagród w konkursie „Świeć się z Energą”

energa

Nagroda w konkursie na najładniejsze bożonarodzeniowe iluminacje samorządowe na Mazowszu została przekazana trzem organizacjom pozarządowym.

Miasto Marki, w plebiscycie na najpiękniej rozświetlone polskie miasto „Świeć się z Energą”, wygrało etap regionalny. Nagroda konkursowa – sprzęt AGD o wartości ponad 10 tys. złotych został przekazany trzem podmiotom prowadzącym zajęcia dla dzieci i młodzieży na terenie Marek: Fundacji Otwarte Serce, Fundacji Pomocna Ręka oraz Świetlicy Środowiskowej CHATA.

W mareckim ratuszu odbyło się wręczenie nagród w konkursie. Marki w imieniu organizatora konkursu firmy Energa odwiedzili Anna Szczepańska i Konstanty Strumski, którzy pogratulowali wygranej w konkursie i na moje ręce przekazali pamiątkowy dyplom. Przypomniałem zebranym, że zwycięstwo w konkursie nie byłoby możliwe bez ogromnego zaangażowania mieszkańców w głosowanie. Markowianie po raz kolejny udowodnili, że są bardzo aktywnym społeczeństwem, które angażuje się w życie miasta.

Wręczenie nagród było także okazją do podziękowania Maciejowi Krajewskiemu, mieszkańcowi Marek, który wykonał zdjęcia świątecznych iluminacji zgłoszone do konkursu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: