MARECKA MŁODZIEŻ NA DEBACIE PREZYDENCKIEJ

W połowie kwietnia odebrałem telefon od Anny Radwan, prezes Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Znajomy głos w ciepłych słowach wypowiadał się o naszym konkursie „Markowianin, Polak, Europejczyk, czyli nie taka Unia straszna …” i w ramach uznania za propagowanie idei integracji europejskiej w Markach zaprosił do udziału w debacie prezydenckiej organizowanej przez fundację z okazji 10-lecia polskiej obecności w Unii Europejskiej.

30 kwietnia mareccy licealiści stawili się w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu, by wziąć udział w debacie młodych z prezydentem Bronisławem Komorowskim. Poza prezydentem na pytania młodego pokolenia odpowiadali również: minister w kancelarii prezydenta Irena Wóycicka, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego prof. Stanisław Koziej oraz były europoseł Krzysztof Hołowczyc.

W debacie uczestniczyli: Natalia Czarnecka, Mateusz Niewiadomski, Michał Sobolewski, Magdalena Sopińska, Jakub Wójcicki, Kinga Ziętek oraz nauczyciele: p. Joanna Kryska, p. Monika Stachura.

debata prezydencka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s