PASY NA BANDURSKIEGO LADA DZIEŃ

znak bandurskiegoNa Bandurskiego znaki już ustawione. Walka o przejście dla pieszych w okolicy obecnej Biedronki trochę trwała, a konkretnie 3 lata, bo tyle właśnie mija od złożenia przeze mnie pierwszego wniosku w tej sprawie wspólnie z innymi radnymi, m.in. Radkiem Decem. Jednak kropla drąży skałę.

Początkowo urząd zasłaniał się brakiem możliwości zlokalizowania przejścia w związku z wjazdami na posesję, a następnie na przeszkodzie stanęła budowa supermarketu.
Obecnie nie ma już żadnych przeszkód by przejście dla pieszych w tej okolicy powstało, a że od przybytku głowa nie boli, powstaną aż dwa: jedno przy Biedronce, a drugie przy wjeździe na osiedle bloków przy numerze 30.

Teraz najważniejsze, by pasy zostały jak najszybciej pomalowane, najlepiej na wcześniej oczyszczonej z piachu ulicy (co, niestety, nie jest u nas normą). Warto też zrobić odpowiednią niwelację krawężnika, aby ułatwić poruszanie się matkom z wózkami dziecięcymi oraz osobom starszym robiącym zakupy w tym rejonie. Mam nadzieję, że do Wielkanocy sprawa zostanie definitywnie załatwiona.

Odpowiedź burmistrza na jeden z wniosków w tej sprawie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: