POŻEGNAJMY WSPÓLNIE LATO

Już jutro teren wokół plebanii parafii św. Izydora z cichej polany zamieni się w miejsce tętniące życiem. Po Mszy Św. o godzinie 12:00 rozpocznie się bowiem piknik „Pożegnanie lata u świętego Izydora”. To już kolejny rok, kiedy markowianie wspólnie przy dobrej zabawie i mocy atrakcji  żegnać będą mijające lato, a wszystko dzięki gościnności księdza proboszcza Zygmunta Wirkowskiego.

Podczas pikniku na scenie zobaczymy m.in. zespół Flymay, młodzieżowy klub socjoterapeutyczny Otwarte Serce, zespoły Mareckiego Ośrodka Kultury im. T. Lużyńskiego, a na zakończenie imprezy tradycyjnie wystąpi zespół Żuczki. Poza występami scenicznymi na amatorów dobrej kuchni czekać będą grillowane kiełbaski, kaszanki, grochówka oraz przepyszne wypieki z domowej kawiarenki.

Najmłodsi uczestnicy pikniku również znajdą coś dla siebie. Euro-bungy, dmuchane zjeżdżalnie, czy też ściana wspinaczkowa to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na piknikowiczów. W tym roku, w związku ze zbliżającymi się mistrzostwami Europy, nie zabraknie również piłkarskich atrakcji.  Podczas trwania pikniku będzie można wziąć udział w loterii fantowej. Losowanie głównej nagrody przewidziano na godzinę 20:00.

Pozostaje mieć nadzieję, że po szumnym pożegnaniu lata, nastająca jesień przywita nas ciepłą i słoneczną pogodą. W końcu w Markach czekają nas jeszcze dwie imprezy na świeżym powietrzu: Spartakiada Rodzinna 24 września na terenie Szkoły Podstawowej Nr1 oraz Marki Nordic Walking Cup – Marecki Marsz Po Zdrowie 1 października na terenie Szkoły Podstawowej Nr3.

Program pikniku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: