MAJÓWKA NA DWÓCH KOŁACH

Podczas środowej sesji Rady Miasta mój blog został wywołany niejako do tablicy przez pana Marka Kroczka, prezesa Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej przy parafii p.w. św. Izydora, z którym to po zakończeniu obrad odbyliśmy krótką, acz treściwą rozmowę. A sprawa, którą poruszyliśmy jest bardzo interesująca. Mianowicie, chodzi o Marecką Majówkę Rowerową, organizowaną już po raz ósmy.

Mimo, iż w ostatniej chwili moje plany uległy zmianie i nie będę mógł szusować razem z mareckimi kolarzami po bezdrożach, zachęcam wszystkich gorąco do udziału w tym wydarzeniu. Jest to znacznie ciekawszy sposób na spędzenie majowej soboty od przesiadywania przed telewizorem, czy też na tarasie w oparach dymu czekając na ociekającą tłuszczem kiełbaskę z rusztu.

A ten wysiłek jest wart zachodu, ponieważ na mecie rajdu czekać będzie piknik zorganizowany przez Radę Rodziców przy SP2. Na imprezie swój występ zapowiedział nie byle kto, bo gwiazda dużego formatu – Ewa Farna.

Wszelkie informacje o rowerowej majówce znaleźć można na stronach Portalu Społeczności Marek.

2 Responses to MAJÓWKA NA DWÓCH KOŁACH

  1. Tadeusz Markiewicz says:

    W sensie zostales poproszony o promocję projektu? Jesli tak – to widzisz jaką wartość stanowi Twój blog !

  2. Pan Marek podczas sesji nazwał mnie nawet pierwszym blogerem mareckim, choć ten tytuł należy się Tobie, Tadeuszu. Nie chciałem robić zamieszania ze sprostowaniem, że nie jestem pierwszym, ale za to czasami chyba najbardziej kontrowersyjnym blogerem. Ale cieszy fakt, że mój blog jest zauważalny w wirtualnym świecie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: